© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka słów według starego zwyczaju
Autor Wiadomość
cloud 
Sługa Boży

Wysłany: 03-02-2010, 23:52   Kilka słów według starego zwyczaju

Bardzo długo zabierałem się do napisania tej wiadomości, gdyż zdaję sobie sprawę z powagi jej treści i wiem, że po jej zamieszczeniu nie będzie już odwrotu. Ale skoro się pojawiła, to znaczy, że jestem pewny i kości zostały rzucone. Napisałem ją zamiast odejść w ciszy, bo kiedyś był tu taki zwyczaj, że osoby pisały kilka słów na koniec. A, że ja pochodzę ze starej szkoły Emuinfo, więc myślę że taka wiadomość jako ostatni post jest bardzo adekwatna do sytuacji.

Przejdźmy więc do rzeczy.
W tym roku kończy się dla mnie pewien bardzo ważny etap w życiu. Emulacja, gry nie znaczą już dla mnie tyle co kiedyś. Stały się już mało ważne. Nie bawi mnie to już jak kiedyś. Mam teraz inny cel, drogę. Odkryłem już dawno temu nowy szlak, którym mam zamiar podążać i rozwijać się w tym kierunku jeszcze bardziej. Ponadto nie mam już tylu lat co kiedyś i niestety czasu na wszystko w swoim życiu. Dlatego po tylu latach współpracy z tą stroną opuszczam jej szeregi. Czas zamknąć stary rozdział swego życia i otworzyć nowy.

Chciałbym podziękować wszystkim osobą z jakimi przyszło mi pracować, dyskutować na tej stronie. Nawet tym, których już od dłuższego czasu nie ma z nami i tych którzy czują jakąś urazę do mnie. Przyznam, że przyjemnie spędziłem z wami wszystkimi czas i trochę się od was nauczyłem. Możliwe, że i wy czegoś ode mnie też. Ale ja dużo wyniosłem z tej strony, bo wystarczy spojrzeć na moje pierwsze posty, a te jakie są dziś. Trzymajcie się i życzę powodzenia.

Na koniec proszę Tomiego, by odebrał mi wszystkie uprawnienia jakie mam na stronie. I pragnę tobie Tomi podziękować za współpracę i zaproponowanie stanowiska redaktora naczelnego od screenów. Mam nadzieję tylko, że dobrze wywiązałem się z tej posady i oczekiwań jakie zostały przede mną postawione :mrgreen: . To już oceńcie sobie sami ;-) .

Poznaj świat emulacji
>>Click<<
Zapraszam!

Kotto 
Expert

Wysłany: 04-02-2010, 10:11   

Ta Cloud, te Twoje sentymenty...

No ale co jak co, jesteś jednym z użytkowników, z którym lubię dyskutować.
Dajesz dobry przykład, ale trochę za dużo serca we wszystko wkładasz, lecz nie szkodzi.

Dobrze, że piszesz o odejściu, bo zapewne czekałbym na Twoją odpowiedź w którymś temacie i nie wiedziałbym czemu Cię nie ma.

Trzymaj się chłopie, zajrzyj czasem :)
Powodzenia ;-)

Apr0ksymator 
Stały bywalec

Wysłany: 04-02-2010, 11:21   

Kotto napisał/a:

Po 7 latach pisania na tym forum tez byś mial sentyment.

Ufolec 
Obcy

Wysłany: 04-02-2010, 12:18   

Apr0ksymator napisał/a:
Kotto napisał/a:

Dokładnie, jestem tego samego zdania ;-) w moim przypadku 16 stycznia minęło 6 lat obcowania z tym portalem, teraz leci 7 rok i podobnie jak cloud mam wiele wspomnień z tamtych lat, zwłaszcza 2004-2006 no i pewne dawne przywiązanie jeśli chodzi o ten portal.

Cloud trzymaj się i wracaj kiedyś tam tak jak i ja wróciłem ;-) miejmy nadzieję że w przyszłości będzie jeszcze do czego/kogo tu wracać, także do usłyszenia ; )

Kotto 
Expert

Wysłany: 04-02-2010, 16:51   

Apr0ksymator napisał/a:
Kotto napisał/a:

A Ty zawsze sie przypi*rdalasz, jakbyś robił to na siłę... Nie wniosłeś do tego tematu, to po co te durne uwagi? Skończ proszę... ;)

Btw, nie chodzi mi o jego sentyment do forum, tylko ogólnie do wszystkiego ma :)
Ale to jego najbardziej charakterystyczna cecha, nie przeszkadza mi :)

Tak więc Cloud, narazie ;)

Blaevy 
Legenda

Wysłany: 04-02-2010, 21:31   

I kolejny znakomity użytkownik tego forum, który odchodzi...

Byłeś jedną z pierwszych osób jakich poznałem na portalu E-I i pierwszą, która zadała mi pytanie na forum...to były czasy.

No nic jedynie co pozostaje to pożegnać się i życzyć Tobie powodzenia w życiu. Mam nadzieję, że jeszcze napiszesz na tym forum bo zawsze Twoje wypowiedzi wnosiły coś w życie forum i strony. Należy Ci się pewne miejsce w Księdze Użytkowników i mam nadzieję, że modzi postarają sie to załatwić.

Jeszcze raz powodzenia i wszystkiego dobrego.

Apr0ksymator 
Stały bywalec

Wysłany: 04-02-2010, 22:11   

Blaevy napisał/a:
I kolejny znakomity użytkownik tego forum, który odchodzi...[...]

No nic jedynie co pozostaje to pożegnać się i życzyć Tobie powodzenia w życiu. Mam nadzieję, że jeszcze napiszesz na tym forum bo zawsze Twoje wypowiedzi wnosiły coś w życie forum i strony. Należy Ci się pewne miejsce w Księdze Użytkowników i mam nadzieję, że modzi postarają sie to załatwić.[...]

Tak, to był jeden z najbardziej wartościowych użytkowników tego forum. Również życze mu wszystkiego dobrego.

Cytat:
A Ty zawsze sie przypi*rdalasz, jakbyś robił to na siłę... Nie wniosłeś do tego tematu, to po co te durne uwagi? Skończ proszę... ;)

Dzięki, że to zauważasz, motywujesz mnie do działania ;-)

antico 
Follower of Bushido

Wysłany: 05-02-2010, 04:01   

Nie przesadzajcie, sentyment można mieć do osoby, czasami do jakiegoś przedmiotu z którym wiążemy jakieś wspomnienie, ale śmiem twierdzić że to forum nas wszystkich przeżyje ;p Mnie też już 7 lat niedługo stuknie na tym forum i co z tego..
A co do Ciebie cloud.. pozwól posłużę się cytatem..

Brzydzić się złem i wieść prawe życie okazuje się rzeczą niezmiernie trudną. To nader zdumiewające, ale liczne błędy biorą się z przekonania iż, najważniejsze, to być bezwzględnie logicznym i stawiać prawość ponad wszystko. Istnieje wyższa droga niż prawość, lecz odkrycie jej nie jest rzeczą prostą i wymaga głębokiej mądrości. W porównaniu z tą drogą, zasady logiki okazują się pozbawione sensu. I choć człek niedoświadczony nie ma o niej pojęcia, to istnieje sposób na odkrycie PRAWDY, nawet jeśli nie udało się mu dojść do niej samemu. Droga ta polega na rozmowie z drugą osobą. Często zdarza się, że ktoś - nawet niedoskonały - może udzielić mądrych rad, albowiem potrafi spojrzeć na cała sytuacje z zewnątrz. Powiada się, że możliwe jest także dostrzeżenie własnych błędów poprzez wejrzenie w głąb siebie. Ponad naszą własną zdolność oceny uda się nam wznieść tylko wtedy, gdy nauczymy się z pożytkiem słuchać innych.

to tyle ode mnie, trzym się stary i do zobaczenia kiedyś tam ;]

葉隠聞書

McDohl
Expert

Wysłany: 05-02-2010, 13:55   

Narazie.

miru1500100900 
Gadatliwy

Wysłany: 05-02-2010, 14:20   

Do zobaczenia i wpadnij tu raz na jakiś czas
.

koNESer 
Expert

Wysłany: 05-02-2010, 17:09   

Jak dla mnie to dziecinada ostra...bez obrazy, ale czarny avatar ,czarna sygnatura co ja mam ci świeczkę zapalić?
Odchodzisz i po sprawie - twój wybór ,nie trzeba zakładać do tego oddzielnego tematu, ani żegnać się w taki "smutny"sposób.

Kotto 
Expert

Wysłany: 05-02-2010, 18:04   

koNESer napisał/a:
Jak dla mnie to dziecinada ostra...bez obrazy, ale czarny avatar ,czarna sygnatura co ja mam ci świeczkę zapalić?
Odchodzisz i po sprawie - twój wybór ,nie trzeba zakładać do tego oddzielnego tematu, ani żegnać się w taki "smutny"sposób.

A mnie to cieszy, że daje znać o swoim odejściu...»

destructor
Expert

Wysłany: 05-02-2010, 19:18   

Co to za stek farmazonów? Ja gram ponad 20 lat i nie płaczę jak nie mam czasu na emulację. A tu aż 7 lat na forum. Widać nie jesteś zżyty z grami czy emulacją, tacy muszą odpaść, słabi muszą ustąpić miejsca najlepszym.

Metal Sonic 
Legenda

Wysłany: 06-02-2010, 01:29   

Ale sie czepiacie. Odchodzi facet to chce się pożegnać, powiedzieć kilka słów na koniec.

W każdym bądź razie żegnaj Cloud, a może raczej do zobaczenia. ;-)

verbatim05 
Expert

Wysłany: 09-02-2010, 02:14   

Dobra, dobra what's going on here ?!

Cloud - to że nie masz TERAZ czasu nie znaczy że nie będziesz go miał w przyszłości.

cloud napisał/a:
Nie bawi mnie to już jak kiedyś. Mam teraz inny cel, drogę. Odkryłem już dawno temu nowy szlak, którym mam zamiar podążać i rozwijać się w tym kierunku jeszcze bardziej. Ponadto nie mam już tylu lat co kiedyś i niestety czasu na wszystko w swoim życiu. Dlatego po tylu latach współpracy z tą stroną opuszczam jej szeregi. Czas zamknąć stary rozdział swego życia i otworzyć nowy.

Każdy w życiu kiedy staje przed pewnymi drzwiami które otwierają nam całkiem nowe horyzonty. Czasem jednak musimy zamknąć za sobą inne...
To normalne i rozumiem to doskonale. Życie toczy się dalej. Nikt nie zatrzyma jego biegu.
Na pewno nikt nie ma z nas takiej mocy by cię powstrzymać przed swoją decyzją.

Mnie też brakuje czasu, mam wiele obowiązków. Te przyjemne i te mniej przyjemne. Te ważne i mnie ważne. Wszystkie jakoś stawały wyżej niż E-I.

Spójrz na godzinę tego posta - grubo po drugiej.
Jednak ja nie skreślam siebie z E-I. Nie mówię sobie że nie znajdę czasu by szrajbnąć posta czy dwa. Zawsze odwiedzę to miejsce. E-I. Forum z którym się związałem.
Jakie jest - takie jest. Ale jest to miejsce które jakimś cudem zdobyło sympatie wielu userów. Każdy tam sobie ponarzeka ale wielu i tak tu wraca...

Cloud, człowieku ! Wiem że się żegnasz i być może nawet nie przeczytasz tych moich wypocin...Ale nikt tu drzwi ci nie zamknie, zawsze możesz wrócić.
Kiedy tylko poczujesz się na siłach - wróć i zobacz co się dzieje na starych śmieciach.

Cloud - niech Ci się wiedzie... Wywiązywałeś się ze swych obowiazków sumiennie i należy Ci się godny spoczynek.

Baczność userzy E-I ! Oto odchodzi człowiek który kiedyś się stanie legendą tego forum...
Jeżeli jeszcze nią nie został...

Verbatim05Ÿ - Shaping the future.

Verbatim05Ÿ - Data Guard option :) and Metal AZO :)

^ Teraz te słowa można potraktować dosłownie :)

Odpowiedz do tematu