© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany? Zmiany? Zmiany?!
Autor Wiadomość
tomciopaluch92 
Nowicjusz

Wysłany: 25-01-2011, 16:10   Zmiany? Zmiany? Zmiany?!

Panowie... nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że jestem jedyną żyjącą istotą na stronie... Powinniśmy chyba raczej przyciągnąć większą liczbę maniaków emulacji na stronkę aby coś się ruszyło!

Dlaczego nie dodać takiego działu jak choćby "Testy emulatorów"? Forum posiada już klika rozważań użytkowników można je wykorzystać, albo napisać coś samemu :P

Gdzie podziału się pomysły z konkursami? Zróbmy coś... Np Konkurs na najzabawniejszy komiks ze świata gier konsolowych, albo arta ulubionej postaci

Zrobmy może też galerię sław Emu info gdzie każda gra miałaby swoich mistrzów rankingowych... zróbmy cokolwiek... zacznijmy działac... prosze...

brain_dead 
Stały bywalec

Wysłany: 26-01-2011, 08:12   

Sztucznie ilości user'ów nie ma sensu podbijać! Kto ma odlaleźć forum to i tak je znajdzie i dotrze tutaj sam . . .

PSSystem 
Expert

Wysłany: 26-01-2011, 20:13   

Paluch, nie jesteś sam, bo ja tu wchodzę codziennie pomimo zwalonego głównego kompa :mrgreen:

Ja tu zaprosiłem jednego ze znajomych, a i tak rzadko tu wpada. Ta strona ma za mało możliwości i atrakcji...

McDohl
Expert

Wysłany: 26-01-2011, 23:12   

PSSytem napisał/a:
Ta strona ma za mało możliwości i atrakcji...

True. Oprócz tego forum siedze na jeszcze jednym związanym z grafiką komputerową (dokładnie VT) i widoczne jest bardzo to że ludzi przyciągają konkursy / zabawy / możliwość jakiegoś wyróżnienia się czymś na forum.

Natomiast tutaj w większości ludzi wchodzą 5 razy w roku jak mają jakiś problem czy pytanie. Nie ma żadnej innej formy rozrywki która zachęciłaby tych "niedzielnych userów" do częstszego odwiedzenia forum.

tomciopaluch92 
Nowicjusz

Wysłany: 29-01-2011, 10:16   

No to może czas wyjść naprzeciw i zacząć coś robić w kierunku uatrakcyjnienia strony?

Cebula
Stały bywalec

Wysłany: 11-02-2011, 06:47   

Przecież dobrze wiecie, że to nic nie da. Albo zaczniecie robić coś na własny rachunek (własne www) albo zostaniecie przy tej stronie i będzie jak zwykle czyli po staremu 8-)

PSSystem 
Expert

Wysłany: 21-02-2011, 18:07   

Po staremu 8-)

Gdyby nie to, że mi komp do pracy poszedł się (ekhem), to bym miał już gotową całość, ale straciłem wszystko, bo mi twardziel wysiadł...

Odpowiedz do tematu