© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
E-I umiera...
Autor Wiadomość
Apr0ksymator 
Stały bywalec

Wysłany: 18-01-2010, 16:55   

koNESer napisał/a:
Nie napisałem tego żeby reklamować, czy żeby stworzyć powód do zazdroszczenia chciałem wam tylko pokazać
ŻE MOŻNA nie biorąc za to ani grosza! ...i to jest piękne.

No nie pleć, a co robi ta reklama na środku?

koNESer 
Expert

Wysłany: 18-01-2010, 19:21   

Apr0ksymator napisał/a:

Nie zrozumiałeś , przykro mi.

Apr0ksymator 
Stały bywalec

Wysłany: 18-01-2010, 19:29   

koNESer napisał/a:
Apr0ksymator napisał/a:

Nie zrozumiałeś , przykro mi.

To ty nie zrozumiełeś, że to był sarkazm.

Volf
Ookami

Wysłany: 18-01-2010, 20:19   

Ej wypraszam sobie, ja żadnych stron stricte o emulacji nie prowadziłem - najbliżej to był jeden portal o grach, który z czasem został wchłonięty przez gieromaniak.pl - jak widać na chwilę obecną trzyma się całkiem nieźle ;) A mój drugi projekt, którym przez wrodzoną skromność (lol) się chwalić nie będę wyewoluował w coś, co jest w tej chwili pionierem scenowym w swojej kategorii i jednym z trzech najważniejszych graczy w swojej kategorii.

Maniak - jak dla mnie to że się nawet cloud ze mną zgodził aż nadto pokazuje kto miał rację, więc nie ma sensu innych dział z mojej strony wytaczać.

Co do polskich alternatywn emulacyjnych - bez kitu, EmuSite to aż nadto. Przynajmniej admini COŚ tam robią. Jakieś konkursy z nagrodami się pamiętam nawet zdarzały. I tu muszę przyznać, że się sporo co do tego serwisu myliłem, bo widząc jego początki nie wróżyłem mu więcej niż pół roku życia

I w sumie to zgodzę się z lobby mówiącym, że powinniście założyć własny site - wspieracie site na który nawet admin już niespecjalnie zwraca uwagę, jakbyście skupili się na stworzeniu czegoś własnego, to z czasem mogłoby z tego wyjść coś niezłego. I kto wie, może też udałoby wam się zacząć zarabiać na głupocie innych - różnica byłaby taka, że zarabialibyście na swoje konto, nie osoby trzeciej ;P

cloud 
Sługa Boży

Wysłany: 18-01-2010, 20:43   

Tylko, ja ci nie zarzucam tego, że prowadziłeś kiedyś stronę o emulacji.
Ja tylko odpowiedziałem na to:
Cebula napisał/a:
Więcej zdziałacie zakładając własny serwis.

Gdyż jak widzisz została skierowana do użytkowników rada, że więcej zdziałają jak będą mieli własne serwisy. Nie jest tu mowa o stronie z emulacją. Ani ja też nie powiedziałem, że wszyscy użytkownicy jakich pamiętam prowadzili strony o emulacji.

Cebula w tym cytacie ma rację, ale własna strona to nie taka prosta rzecz. Bez dobrego pomysłu, realizacji, a także zaparcia nic z tego nie będzie. Wiele witryn szybko kończy swoją działalność.
Volf pogubiłem się w tych twoich projektach, ale pamiętam jak miałeś kiedyś stronę z recenzjami. Wymieniłeś się też z Emusite banerami. Wielu innych użytkowników Emuinfo też miało swoje własne projekty jednak nie ma już w sieci po nich śladu. Tematyka ich była naprawdę różna od forum z linkami gier, do innych wynalazków.
Nie będę się już powtarzał, bo powiem to samo co w ostatnim poście na 10 stronie tego tematu.

koNESer co do EmuNes to projekt jest dobry. Utrzymał się długo. Macie tam dużo recenzji i innych informacji na temat mojej starej i najbardziej lubianej konsoli. Skupiacie się na jednej konsoli i udaje wam się to dobrze. Dużo nesowych stron już nie ma, jakie kiedyś istniały.

Poznaj świat emulacji
>>Click<<
Zapraszam!

Salogel 
Expert

Wysłany: 18-01-2010, 21:08   

Volf napisał/a:
Co do polskich alternatywn emulacyjnych - bez kitu, EmuSite to aż nadto.

Jeżeli to było do mojej wcześniejszej wypowiedzi, to tak, wiem o tej stronie, ale do mnie nie przemawia z dość głupiego powodu ... szata graficzna - po prostu kocham ten błękit EI, jest to mój ulubiony kolor i po prostu nie chce go zmieniać. I u mnie to jest tak: emulacja już mnie prawie wogóle nie interesuje - tzn. głównie to czekam na jakieś lepsze wersje iDeaSa, albo wskrzeszenie no$gba, albo jakiś inny projekt. Ale nawet jak do tego dojdzie, to pogram w kilka tytułów na emulatorze, ew. jeszcze w kilka na pcsx2 i kończę z emulacją na dobre (chyba że za 6-10 lat, kiedy może pojawią się emulatory ps3 :-P ). Wchodzę tutaj już w sumie bo ... sam nie wiem, chyba po prostu nie chce mi się usuwać linka z zakładki i przez to czasami odruchowo uruchamiam to forum.

W dodatku teraz tworzenie własnej strony to nic łatwego. Nie, jasne, stronę każdy głupi może stworzyć, ale trzeba zachęcić ludzi do wchodzenia. Kiedyś było trochę łatwiej, bo internet dopiero zaczynał i nawet najprostszy projekt zachęcał tamtejszych użytkowników. Nawet jakieś baaaaardzo słabe mmorpgi - no a dzisiaj wiele z nich jest nie do poznania porównując do ich pierwszych wersji. No a dzisiaj? Bez genialnego pomysłu/kasy nic nie zdziałasz. Możnaby zrobić prawie że identyczną stronę jak EI, ale tak, wpiszesz w google - najpierw zobaczysz tą stronę, a tą nową gdzieś na 4, 6 stronie. Mało ludzi przebija się choćby przez 2 stronę wyników, a co dopiero dalej. A robienie zamkniętych społeczności mija się z celem, bo prędzej czy później każdemu się to znudzi.

A co do Tomiego, to ostatnio tutaj był przez dość długo (jak na niego). Ostatnio był trochę ponad tydzień temu. Cloud, Tomi pojawił się w odezwie na Twoje wiadomości, czy przypadkowo pojawił się i zobaczył wtedy Twoje wiadomości?

cloud 
Sługa Boży

Wysłany: 18-01-2010, 22:35   

Salogel napisał/a:
Cloud, Tomi pojawił się w odezwie na Twoje wiadomości, czy przypadkowo pojawił się i zobaczył wtedy Twoje wiadomości?

Wiesz, że nie wiem. Ale wystarczyło, że mu napisałem i długo nie musiałem czekać na odpowiedź. Możliwe, że dostawał jakieś powiadomienia na pocztę o tym, że czeka na niego prywatna wiadomość. Ale nie wiem. Mogę tylko gdybać. Może miałem takie szczęście.

Poznaj świat emulacji
>>Click<<
Zapraszam!

Maniack 
P2P Master

Wysłany: 20-01-2010, 00:07   

Volf napisał/a:

Maniak - jak dla mnie to że się nawet cloud ze mną zgodził aż nadto pokazuje kto miał rację, więc nie ma sensu innych dział z mojej strony wytaczać.

Z Hitlerem też się cała masa ludzi zgadzała? Czy to oznacza, że miał rację? Jesteś pewien swojego zdania, mimo, że tylko jedna osoba częściowo się z Tobą zgodziła, nie chcesz chyba powiedzieć, że szukasz poparcia? Generalnie, w przeciwieństwie do Ciebie, ja piszę to co chcę napisać i to, kto mnie poprze jest efektem ubocznym tego, że wyraziłem swoją opinię w sposób w jakim chciałem. Muszę napisać, że chyba bardzo uraziło Cie to, że faktycznie przez googla podczas poszukiwań przypomniało mi się o Emu-Info, ale nie chcę tutaj zaraz rozpoczynać krucjaty pod hasłem "piszę prawdę!" bo pewnie i tak G obchodzi Cię jak to faktycznie wyglądało. "Za dużo gorzkich słów?" No K..., posłodzić mam jeszcze tej stronie troszkę? Jak mi na tym wszystkim nie zależy? A na czym ma mi zależeć? Na stronie gdzie dzieje się mało ciekawych rzeczy? Gdzie interesujący użytkownicy odchodzą, liczba ciekawych i poruszanych tematów jest znikoma, działa tylko kilku aktywnych userów oraz, że strona nie generuje żadnego ruchu i nie przyciąga wartościowych, nowych członków? Powiedz mi, bo tego nie widzę. Co ona mi jeszcze oferuję? Nauczę się czegoś jeszcze od E-I? Nie sądzę. Było to moje pierwsze forum, gdzie miałem okazje poznać to jak ciekawa i interesująca potrafi być wymiana zdań w internecie, miałem okazję uczestniczyć w życiu tego forum, poznawać społeczność internetową i uczyć się jak mam się zachowywać, żeby być postrzeganym tak jak tego chcę. Tego się nauczyłem, dziękuję za to, ale jakby E-I znikło, nie płakał bym, bo był to tylko i wyłącznie dodatek do mojego życia, a poza E-I mam wiele innych, ciekawych i interesujących zajęć. Więc skończ z proponowaniem wyjścia na dwór, tylko spójrz czasami na otaczający Cię świat z szerszej perspektywy i ucz się nowych, zaj.ebistych rzeczy, bo warto.

@cloud o to właśnie chodzi, że na forum każdy może wyrazić swoją opinię. Jeśli o Tobie mowa, to jesteś o tyle interesującą personą, że zastanawiam się jak funkcjonujesz na tym świecie propagując takie zasady jak na tym forum. I mam tu na myśli rozczulanie się i bycie dobrym samarytaninem który wierzy, że świat nie jest tak zepsuty na jaki wygląda. Brawo dla Ciebie, bo jest to bardzo ciekawe. I bardzo ciekawa jest również twoja postawa, broniąca swojego zdania, to w Tobie cenie. Nie ma zamiaru ripostować, nie widzę sensu. A co mnie męczy? Każdego człowieka coś męczy, to skurcze z rana w lewej nodze, to brak pieniędzy czy żelu do golenia. Nie o to chodzi. Chodzi o to, że jak ktoś już zauważył, moje posty są dosadne, bo chcę żeby takie były. Przyznaje, post z e-penisem nie był grzeczny, ale czy miał być grzeczny? Taką właśnie obrałem strategię, zmieniłem swój styl i po prostu, komentuje pewne rzeczy w dosadny sposób. A jak on będzie odebrany już mnie mniej obchodzi.

Volf
Ookami

Wysłany: 22-01-2010, 19:16   

Yay, nie ma to jak mały flejm w środku sesji

Cytat:
Z Hitlerem też się cała masa ludzi zgadzała? Czy to oznacza, że miał rację?
Jakby wsród tych osób był chociażby Churchill to tak, miałbym podstawy żeby się zastanawiać czy nie ma racji, skoro jego wróg się nawet z nim zgadza. Nie mówie, że miałby rację - ale kazałoby mi to się jednak nad tym zastanowić. A jakby nie patrzeć, cloudowi dałem więcej niż multum powodów żeby mnie nie lubić i choćby dla zasady mógłby się ze mną nie zgodzić albo sprawę przemilczeć po prostu, więc jeśli się jednak zgadza, to bez kitu, coś jest na rzeczy lol.

Cytat:
nie chcesz chyba powiedzieć, że szukasz poparcia? Generalnie, w przeciwieństwie do Ciebie, ja piszę to co chcę napisać i to, kto mnie poprze jest efektem ubocznym tego, że wyraziłem swoją opinię w sposób w jakim chciałem

No tak, bo ja to przecież tutaj wszystkim wchodzę w tyłek, a już szczególnie to się przylizuję do naszego wspaniałego admina, żeby tylko dostać poparcie! :mrgreen: I zawsze piszę to, co inni chcą przeczytać, bo się boje, że ktoś mnie tu lubić przestanie!

Cytat:
Muszę napisać, że chyba bardzo uraziło Cie to, że faktycznie przez googla podczas poszukiwań przypomniało mi się o Emu-Info, ale nie chcę tutaj zaraz rozpoczynać krucjaty pod hasłem "piszę prawdę!"

Nah, po prostu dziwnie wygodnym mi się wydało, że "przypadkowo" trafiłeś tutaj akurat gdy postanowiliśmy zapewnić sobie trochę rozrywki. I ta "przypadkowość" ewidentnie "nieprzypadkowo" jest przez ciebie tak usilnie akcentowana.

Cytat:
bo pewnie i tak G obchodzi Cię jak to faktycznie wyglądało.

No wiesz, jak długo zapewnia mi to troszkę rozrywki i utrzymuje flejma, to jednak troszkę mnie to obchodzi :D

Cytat:
na czym ma mi zależeć? Na stronie gdzie dzieje się mało ciekawych rzeczy? Gdzie interesujący użytkownicy odchodzą, liczba ciekawych i poruszanych tematów jest znikoma, działa tylko kilku aktywnych userów oraz, że strona nie generuje żadnego ruchu i nie przyciąga wartościowych, nowych członków? Powiedz mi, bo tego nie widzę. Co ona mi jeszcze oferuję? Nauczę się czegoś jeszcze od E-I? Nie sądzę. Było to moje pierwsze forum, gdzie miałem okazje poznać to jak ciekawa i interesująca potrafi być wymiana zdań w internecie, miałem okazję uczestniczyć w życiu tego forum, poznawać społeczność internetową i uczyć się jak mam się zachowywać, żeby być postrzeganym tak jak tego chcę. Tego się nauczyłem, dziękuję za to, ale jakby E-I znikło, nie płakał bym, bo był to tylko i wyłącznie dodatek do mojego życia, a poza E-I mam wiele innych, ciekawych i interesujących zajęć.

to żeś się znowu rozpisał, lol. I sorry, ale ja w tym jednak wciąż widzę żal i frustrację a nie "zlewkę".

Cytat:
tylko spójrz czasami na otaczający Cię świat z szerszej perspektywy i ucz się nowych, zaj.ebistych rzeczy, bo warto.

i tutaj też :D Zbyt usilnie starasz się coś mi udowodnić. Gdybym też miał ci coś udowadniać i pokazywać jakie to mam e-hiphop-cojones, odpisałbym: "Gówno wiesz o tym, z jakiej perspektywy patrzę na świat więc się w tym temacie nie wypowiadaj, a w temacie "nowych zaj.ebistych rzeczy" wiem więcej niż ty będziesz wiedział kiedykolwiek, więc skończ już.". Hm. Faktycznie przyjemne. Jak się będę musiał odstresować po egzaminach, chyba też tak trochę poudaję cool-zimnokrwistego-nicmnienieobchodzi-madafakera.

Flame must go on! :D

Maniack 
P2P Master

Wysłany: 23-01-2010, 01:10   

Cieszę się, że mi odpisujesz, widzisz, robisz coś nowego, w sumie częściowo prze ze mnie sprawdzasz forum, bo daje Ci do tego powód, a ja ukrywać nie będę, że częściowo przez Ciebie również je odwiedzam. :-D

Co do tego całego "cool-zimnokrwistego-nicmnienieobchodzi-madafakera" - nie no polecam, zaj.ebista sprawa :D idziesz przez miasto i czujesz, że płyniesz. Ludzie na ciebie patrzą, zwracasz uwagę, trzymasz wysoko głowę, na twarzy gości szelmowski uśmieszek i z dobrym nastawieniem, nic nie jest w stanie zepsuć ci dnia. Bo jesteś tu i teraz. Wiesz czego chcesz i robisz to. Proste.

A ta cała wypiska była po to, żebyś miał do czego się przyczepić, przynajmniej ciekawiej jest, co nie ;-) ? Żal i frustracja, a co to jest? ;]

Dobra koniec tego udowadniania, skończmy pisać o mnie, może popiszemy o Tobie Volf? Co o mnie myślisz?

Ok, powodzenie w sesji w takim razie życzę, no i przede wszystkim umiejętnego korzystania z nowych zaj.ebisty rzeczy, których ja nigdy nie będę wiedział.

PS. Flame. Wiesz, ja nie wywoływał bym flamea używając słowa "nerdzik", zamiast tego użył bym "głupi ch.uj"

brain_dead 
Stały bywalec

Wysłany: 22-03-2019, 11:06   

Emulation not dead! Future is twitch!

Odpowiedz do tematu