© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
3DS
Autor Wiadomość
Metal Sonic 
Legenda

Wysłany: 02-11-2013, 18:36   3DS

Bo to forum o emulacji, to mam pytanie o emulacje 3DS.

Zabrał się ktoś za to w ogóle? Jakiś stan prac jest chociażby? Wii już jest Emulowane, to zastanawiałem się, jak im idzie z 3DSem

PSSystem 
Expert

Wysłany: 04-11-2013, 05:31   

Z tego, co mi wiadomo, to emu 3DS już istnieje, tyle że... nic nie potrafi :/ jest tak zbugowane, że nie pograsz dłużej niż 5 minut, do tego zbytnio żre pamięć i pracują nad zmniejszeniem tego, a co do gier, to prawie ich nie ma... poczekaj z miesiąc albo sprawdź, czy moje info jest aktualne :P

Metal Sonic 
Legenda

Wysłany: 04-11-2013, 12:32   

Ach, wielka Ci to szkoda Towarzyszu. Na 3DS'a jest kilka gier które bym obadał (jakieś 3 w sumie) a to za mało, żebym konsolę sobie kupował. Może się skuszę za kilka lat dopiero jak się biblioteka nagromadzi. Na razie czekam na Emulator ;)

Coś te handheldy 8 generacji dziadowe są na razie. Nie to co NDS i PSP.

PSSystem 
Expert

Wysłany: 04-11-2013, 17:23   

Bo teraz już praktycznie wszystko jest, jedyne co odróżnia 7 i 8 generację to... SZCZEGÓŁY w postaci lepszego procka, większej ilości pamięci czy bajeru w postaci dotykowego ekranu... nie to co różnice między 6 i 7, gdzie 7-gen bił wszystkie dotychczasowe konsole na głowy... a teraz? Teraz to mamy efekt przesłodzenia :/ na dłuższą metę NDS i 3DS to prawie to samo (o bossshe, tri di, no naphrafffdem), co widać po efektach sprzedaży. W sumie... nie chce mi się rozpisywać, bo to jest naprawdę tak domyślna kwestia, że szkoda słów i czasu na pisanie i czytanie takich wypowiedzi jak moja...

Darkin 
Legenda

Wysłany: 06-11-2013, 19:43   

Dziadowe są i raczej chyba już dziadowe pozostaną. W momencie gdy na większości telefonach można odpalić GTA Vice City czy Max Payne, gdzie gry dedykowane właśnie komórką są coraz bardziej zaawansowane technologicznie wydaje mi się, że hanheldy pójdą w odstawkę.

"On battlefield name means nothing" - Solid Snake

Odpowiedz do tematu