przejdź do informacji o grze

tytuł: Silent Hill
system: Playstation gatunek: Horror
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

KOD do gry Silent Hill

Umieścił: czek Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 26.06.2006, 12:22 Punkty: 5
dodatkowe bronie

po przejściu gry na stacji benzynowej pojawia się kanister z benzyną. Można go użyć do napełnienia jednej z dwóch dodatkowych broni. Nie martwcie się bo jeśli podczas 2 przechodzenia gry napełnicie jedna z broni to podczas 3 przechodzenia będzie od razu gotowa do wzięcia a kanister na stacji będzie, wiec będziecie mogli napełnić druga broń.

Piła spalinowa (bądź jak kto woli łańcuchowa)- zdaje się "Bloch street" w lewym dolnym końcu ulicy tuż przed dziurą znajduje się wystawa sklepowa z rozbitą szyba. znajduje się tam piła. używamy na niej kanistra ( kanister znajduje się na stacji wiec trza się troszkę wrócić. ale warto) i mamy broń.

Młot pneumatyczny!!! moja ulubiona bron:) sprawdza się najlepiej w szpitalu i nowhere. i daje najwięcej radochy- znajduje się w małym pomieszczeniu pod pomieszczeniem kontrolnym mostu ( wejście z zewnątrz)

Katana- każdy chciał kiedyś robić za samuraja. Może to zrobić jeśli przeszedł grę 5 razy ( nie pamiętam czy 5 razy czy przejść grę na 5 różnych sposobów, bo zawrze bawię się w zakończenia). W mieszkaniu obok psiej budy tam gdzie tylnie drzwi maja 3 zamki- sam początek) buły zamknięte drzwi, które teraz są otwarte. Ciekawy to pokuj ale ni jak ma się do klimatu gry, jednak można w nim znaleźć katanę. Jednak radzę tą broń używać ludziom, którzy znają grę na pamięć zwłaszcza wiedzą gdzie są jakie potworki gdyż jest to broń bardzo trudna w użyciu zadająca średnie obrażenia. stosować ja najlepiej poprzez uderzenie i odskok do tylu (kwadrat + tył). Kataną można wykonywać 2 rodzaje uderzeń: Silne cięcie z góry bądź 2 szybkie ukośne, można je oczywiście łączyć w dość silne combo 3hit:).

Jednak radzę każdemu wziąć młot do ręki i powyżywać się nieco w szpitalu. To jest radocha której nic nie przebije.
MIŁEJ WYRZYNKI