przejdź do informacji o grze

tytuł: Legend Of Mana
system: Playstation gatunek: RPG
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

SOLUCJA do gry Legend Of Mana

Umieścił: Sim Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 01.02.2005, 18:28 Punkty: 4
Ukryty miecz:
Jeśli masz na jednej karcie pamięci save'y z Legend of Mana i Saga Frontier 2 zrób co następuje: na ekranie SAVE wybierz Sagę Frontier 2 z karty i wyjdż z ekranu. Wejdź do Bone Fortress i idż przez most do DeathBringera. Będą tam 2 szkielety. Rozwal je i pokonaj DeathBringera, dostaniesz najmocniejszy miecz z Sagi Frontier 2.

Masz Chocobo:
Aby uzyskać jako zwierzaka Chocobo musisz mieć na tej samej karcie pamięci save'y z Final Fantasy VIII, a następnie wejdź na ekran obsługi karty w grze i wybierz save z FF VIII i wyjdź. Kiedy złapiesz ptasie jajo w wschodniej sekcji Dominy-masz Chocobo.

Szybkie koła:
Ukończ grę "Catchin'Lilipeas" i miej save z CHOCOBO RACING na tej samej karcie, wejdź na ekran obsługi karty, wybierz save z CR i wyjdź. Udaj się do Polpota Harbor mapa Skippy. Wielka kreatura z
"Catchin'Lilipeas"/"Huntin'Du'cate" pojawi ci się pierścień zwany "Festest Wheel".

Shadow Zero mini-game:
Ukończ rozgrywkę "Jewel hunter"(The lostPrincess, The flame of Hope, Drowned Dreams, The looking-Glass Tower/ The Lucky Cl, Cosmo, Two Pearls, Alexandrite, Flourite i tear Drop crystal).Kiedy zakończysz grę, udaj się do baru w Dominie, w dniu Salamandry.Zobaczysz Shadow Zero stojącego koło licznika.Zaproponuj mu grę.

Land Bopper mini-game:
Wybierz 9 Swiatów na mapie, tak aby ich pełnoekranowe widoki ułożyły się na kształt pola do gry w kółko i krzyżyk.Potem trzymaj L1 przez około 4 sekundy, aż pojawi się ekran startowy gierki Land Bopper.