© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja
 
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 
Znalezionych wyników: 768
Emu-Info Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam pewnej gry
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1207

PostForum: Poszukiwania   Wysłany: 06-06-2010, 14:07   Temat: Szukam pewnej gry
Witam :->

Ostatnio z zakamarków pamięci przypomniałem sobie jedną grę. Widziałem ją ponad 10 lat temu, więc niektórych rzeczy mogę nie kojarzyć. Po pierwsze, nie pamiętam na jaką konsolę ona wyszła. Waham się między Segą Genesis a Segą Saturn z czego jestem bardziej przychylny tej drugiej. Gra technicznie była podobna do Mega Mana: 2D, szło się w linii prostej, zabijało się różne potwory a na końcu każdej planszy był boss. Była również podzielona na Stage'e (Stage 1, Stage 2, Stage 3 itd). Sterowało się kobietą. Kiedy umierała, całe tło robiło się czarne, a ona upadała. Nie jestem pewien, ale chyba umiała jakieś czary. Szata graficzna nie była jaskrawa, a raczej przyciemniona.

Dziękuję za każdą pomoc. :-)
  Temat: Outkast
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2716

PostForum: Muzyka, Książka, Film   Wysłany: 03-06-2010, 14:15   Temat: Outkast
http://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw - Afroman - Because I Got High
  Temat: Oceń muzykę
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 41980

PostForum: Muzyka, Książka, Film   Wysłany: 08-05-2010, 09:22   Temat: Oceń muzykę
Mad_Man napisał/a:
The Cult - Rise


Spodobała mi się ta piosenka :-) Trzyma dobry poziom, ale nie napiszę że to jakaś rewelacja. 7/10 jest odpowiednią oceną. Masz fajny styl :mrgreen: Piosenkę Muse bym ocenił na 9 ;-)

Tool - Parabola
  Temat: Oceń muzykę
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 41980

PostForum: Muzyka, Książka, Film   Wysłany: 02-05-2010, 11:00   Temat: Oceń muzykę
Kotto napisał/a:
A teraz coś ambitniejszego
The Knife - Marble House


Kotto napisał/a:
Ciekawe, takie inne od wszystkich, jednak nie lubię tego typu piosenek, tak czy inaczej coś w sobie ma i wpadło mi w ucho, tak więc myślę iż 8/10 to zadowalająca ocena ;D


Ja od siebie napiszę, że dla tej piosenki potrzeba odpowiedniego klimatu. Lubię sobie posłuchać takiej muzyki, ale również niezbyt często. BTW: Czy inspiracją dla tego teledysku były tripy na lsd? :-)

Kotto napisał/a:
Jak już był hh, ale marny, to dam coś lepszego, mam nadzieję...

WWO - Uważaj jak tańczysz


Prawdziwy rasowy rap. Tekstami piosenka przypomina mi trochę kompozycje O.S.T.R.a 8,5/10.

Teraz coś od mojej strony: Nine Inch Nails - Everyday is Exactly The Same
  Temat: Co teraz będzie?
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 9394

PostForum: To i owo   Wysłany: 30-04-2010, 17:03   Temat: Co teraz będzie?
To prawda, że nasza polityka międzynarodowa była jedną z głównych przyczyn budowy gazociągu, ale przypatrz się też polityce Rosji w tamtych latach. Chciano odbudować potęgę tego kraju na solidnych fundamentach dawnego systemu. Zmieniono hymn, podważano autentyczność zbrodni katyńskiej, próbowano zdezorganizować UE poprzez umowy energetyczne, wyrażano sprzeciw wobec suwerennej polityki Ukrainy, w wystąpieniach polityków mówiono z szacunkiem o socjalistycznej przeszłości. Kaczyńscy rządzili w czasach bardzo trudnych, a do politykowania to się nie nadawali. Jednak główną rolę w tym, że teraz odniesiemy gigantyczne straty należy winić Rosję.

Jeśli chodzi o to całe pojednanie, to apeluję do wszystkich by w to nie wierzyć. Rosja ma dzisiaj jeszcze dużo syfów z dawnej myśli politycznej, między innymi omawiany gazociąg.
  Temat: Co teraz będzie?
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 9394

PostForum: To i owo   Wysłany: 25-04-2010, 13:49   Temat: Co teraz będzie?
Prezydentem zostanie wazeliniarz Komorowski, więc nie martwią się o nic. Ja raczej myślę, że odetchneli z ulgą wraz ze śmiercią Kaczyńskiego. Może był głupi, ale swoją polityką popsuł wzajemne relacje między nami a Rosją.

Piszesz o ciągłości dostaw itd. ale czy to ma jakieś znaczenie w zmianie przebiegu gazociągu ? Niejedna inwestycja miała przecież zmieniane plany. Droga przez Bałtyk jest o wiele bardziej kosztowna niż przez Polskę. Nie wiem w jakim momencie realizowania jest inwestycja, ale jak jeszcze nie zaczęto budować, to trasa może być zmieniona. O ile dobrze wiem, nie zostały nawet przeprowadzone konsultacje z krajami bałtyckimi i Polską. Po prostu nas olano.
  Temat: Co teraz będzie?
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 9394

PostForum: To i owo   Wysłany: 18-04-2010, 15:56   Temat: Co teraz będzie?
Nie można porównywać dokonań Piłsudzkiego i Kaczyńskiego, bo to nielogiczne. Chodzi mi o podobne przekonania i wartości obydwóch panów. Jeśli chodzi o populistów, to ich polityka jest nastawiona na ograniczanie suwerenności na rzecz integracji z UE. Czy to jest patriotyzm?

Jeżeli nie zauważyłeś, to od pewnego czasu ruskie zaczeli inaczej z nami rozmawiać. Nie od momentu katastrofy. Zobaczymy jak będą nas teraz traktować po tym wszystkim. Czy gazociąg północny powstanie? Czy przyznają się do agresji z 17 września 1939? Czy przestaną ingerować w nasze wewnętrzne sprawy? Czy będą nadal straszyć, że zakręcą nam kurek? Nie wierzę, że od tak nagle zmieniają o nas zdanie.
  Temat: Co teraz będzie?
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 9394

PostForum: To i owo   Wysłany: 18-04-2010, 15:10   Temat: Co teraz będzie?
Dzień dobry! :-)

Poruszony został bardzo ciekawy wątek, więc dodam coś od siebie.

Czy para prezydencka powinna zostać pochowana na Wawelu? Uważam, że to dobry pomysł. Patrząc obiektywnie, Kaczyński był podobny w przekonaniach do Józefa Piłsudzkiego. Jego polityka była suwerenna, nieugięta i miała lekkie zabarwienie autorytaryzmu. Szanował też polską kulturę i tradycję. Jednak w dzisiejszym świecie nie ma miejsca na takie myślenie. Rządy obejmują populiści, którzy dążą do integracji Europy. Stąd ten konflikt. To samo można powiedzieć o partii pis, która miała problemy z utworzeniem koalicji za czasów objęcia rządów.

Do sukcesów pana prezydenta zaliczam: przeproszenie Czechów za zajęcie siłą Zaolzia, twardą politykę w UE (przedłużenie systemu nicejskiego i mechanizmu Joaniny) i budowę Muzeum Powstania Warszawskiego.

Totalną klęską były stosunki z Rosją i Ameryką - budowa gazociągu północnego, embargo na mięso, ingerencja w sprawy wewnętrzne kraju, spory na temat historii z Rosjanami, utrzymanie wiz do Ameryki, poparcie interwencji w Iraku itp. Nie chce mi się dalej rozpisywać :-P Osobiście uważam, że ten człowiek nie powinien się zabierać za politykę.

O Rosjanach to nawet nie chce mi się pisać... zachowują się teraz jak najlepsi przyjaciele, a jeszcze parę miesięcy temu sądzili się o coś z rodzinami katyńskimi. Zobaczymy jacy będą fajni gdy powrócą do polityki. Pewnie jak zwykle znowu nam coś wywiną.
  Temat: Jestem zawiedziony
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2530

PostForum: O stronie   Wysłany: 17-01-2007, 17:41   Temat: Jestem zawiedziony
ronny napisał/a:
"synq" - patrzac na twój wiek to chyba jednak TY jako pierwszy wskrzesiłeś ukryte FUN o którym mówiłem, kongratulejszyn ju łon.

Ciekawi mnie gdzie napisałem że kieedyś to było lepiej? - Te "stare internetowe czasy" śmierdziały, bo większość miała po 13-14 lat czyli początki z internetem (idealny wiek do napierdalania postów w prawo i lewo oraz ogólnej działalności wszędzie ;]) co imo wcale nie oznacza, tego że "cała ta społeczność to niby była elo pro 1337 a teraz to już umarły dinozaury : ((((" , a conajwyżej tyle, że po prostu patrzycie na to przez pryzmat cieplych, nolifowych wspomnien.

Btw temat tyczył się jedynie suchej działalności forum, podchodze do takich rzeczy z dystansem, a ty mi wyskakujesz z tekstem "takie jest życie." .. conajmniej tak jakbym się urodził z klawiaturą.

Mój post u góry był pisany w połowie z żartem :-P ....ehhh.

PS: Idź sobie lepiej na spacerek dziodku. Dobrze Ci to zrobi.
  Temat: Jestem zawiedziony
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2530

PostForum: O stronie   Wysłany: 17-01-2007, 13:55   Temat: Jestem zawiedziony
To jest właśnie ŻYCIE synq....Ludzie się zmieniają albo umierają. Stare czasy lat 2004-2005 już nie wrócą :-? Zdąrzyłem się do tego przyzwyczaić.
  Temat: Nawiększy wybryk szkolny
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 27937

PostForum: To i owo   Wysłany: 09-01-2007, 15:09   Temat: Nawiększy wybryk szkolny
MasterNinjaH napisał/a:
1) Wniesienie na katechezę wina w butelce po Frugo i wspólne wypicie go z kumplem na lekcji - po 45 min. gęby nam się nie zamykały (6 kl.podst)


Zainspirowałeś mnie do tego bym zrobił to samo :mrgreen: . Dzisiaj na lekcji WOK'u Leśnego Dzbana sobie zapodałem w butelce po Tymbarku :-)
  Temat: Nawiększy wybryk szkolny
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 27937

PostForum: To i owo   Wysłany: 30-12-2006, 16:06   Temat: Nawiększy wybryk szkolny
Senseii Gouki napisał/a:

"Szkoła mnie nie chciała,nie tolerowała.A moja dziewczyna-ta dziwka się puszczała".

Tak bym zdefiniował ogólny obraz patologi w gimnazjach a już nawet w podstawówkach. Powinien wrócić system twardej ręki,nauczyciele powinni mieć prawo traktowac ucznia jak ścierwo,napierdalać pałą jak ten sie za dużo rzuca.Bo ja już innej drogi nie widze.Dzieci sie mordują,gwałcą. Kiedyś takiego szamba nie było.


Ciekawie by było :mrgreen: Taki zwykły skejcik pewnie by się nie dał tłustej babie lać po mordzie. W rezultacie mogłoby dojść do walki, a co z tym idzie ?......kolejna ochbożesztymój afera :-/ . Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest przydzelenie bodyguardów w każdej szkole. Zawsze narzekają, że ni ma roboty :-P
  Temat: Nawiększy wybryk szkolny
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 27937

PostForum: To i owo   Wysłany: 30-12-2006, 13:36   Temat: Nawiększy wybryk szkolny
Steciu napisał/a:
Giertych, mimo iż jest kretynem przyniesie polskiemu szkolnictwu wiele dobrego- tak długo oczekiwaną przeze mnie dyscyplinę chociażby.


Giertych ma tylko w pewnym stopniu dobre pomysły. Mają one swoje zalety, ale wady i niedociągnięcia przeważają. Niech on lepiej ustąpi ministerstwa komuś innemu :-P Jeżeli jednak dalej będzie na stołku, to możemy mieć mały powrót komunizmu.

The Undertaker napisał/a:
Vanderlajsky napisał/a:
By dostać 5tkę z fizyki przespałem się z profesorką.

PS: Była całkiem dobra :mrgreen:
taaa jasne

Ty jeszcze trafisz na takich ludzi synu ;-) Miała 25 lat :-)
  Temat: Jakiej muzy słuchacie ??
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 343
Wyświetleń: 144331

PostForum: Muzyka, Książka, Film   Wysłany: 27-12-2006, 16:34   Temat: Jakiej muzy słuchacie ??
bobercio napisał/a:
Forever And Ever
d'n'b

ooo ! :mrgreen: Czy mógłbyś podać ulubionych wykonawców ? Dopiero zapoznaje się z D'n'B i nie odróżnam kto robi dobre rzeczy a kto ścierwo.
  Temat: Wycieczka "na okeja" :)
Vanderlajsky

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1591

PostForum: To i owo   Wysłany: 26-12-2006, 16:50   Temat: Wycieczka "na okeja" :)
Mam dwa pytania:

- Czy kiedykolwiek jechaliście "stopem" do jakiegoś odległego miasta wraz z paczką przyjaciół ? Jeżeli tak, to opiszcie jak było :-D

- Co wy o takiej formie spędzania wolnego czasu myślicie ? :-D
 
Strona 1 z 52
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


© 2003-2012 Emu-Info Team