© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
PSSystem 
Expert

Wysłany: 10-08-2011, 12:42   

Adammo1 napisał/a:
PSSystem napisał/a:
Ludziom sie szukac nie chce...

Wiem! Przekonamy modów i wprowadzimy anarchie! Będziemy podawać wszystkie stronki do darmowego pobierania gier, może Tomi w końcu wpadnie :mrgreen:

Nikogo przekonywać nie trzeba, modów tu nie ma. Podawać stronki do darmowego pobierania można w każdej chwili. Inna kwestia to taka, że większość ludzi, którzy płacą abonament, w ogóle nie wchodzi na forum.

Colek jest redaktorem, może machnąć na głównej info z odnośnikiem na forum :-)

[email protected] 
Stały bywalec

Wysłany: 11-08-2011, 16:44   

PSSystem napisał/a:
Adammo1 napisał/a:
PSSystem napisał/a:

Wiem! Przekonamy modów i wprowadzimy anarchie! Będziemy podawać wszystkie stronki do darmowego pobierania gier, może Tomi w końcu wpadnie :mrgreen:

Nikogo przekonywać nie trzeba, modów tu nie ma. Podawać stronki do darmowego pobierania można w każdej chwili. Inna kwestia to taka, że większość ludzi, którzy płacą abonament, w ogóle nie wchodzi na forum.

Tylko nasuwa sie pytanie. Po co ?

PSSystem 
Expert

Wysłany: 11-08-2011, 20:52   

[email protected] napisał/a:
PSSystem napisał/a:
Adammo1 napisał/a:
PSSystem napisał/a:

Tylko nasuwa sie pytanie. Po co ?

Fortel, żeby ruszyć to forum i przywołać Tomiego do życia za pomocą sztuki nekromancji :-P

Toxcity
Friik

Wysłany: 19-11-2013, 17:44   

Witam :-)

Piszę tego nostalgicznego posta z powodu 10 rocznicy mojej rejestracji na tym forum. Naprawdę - nie mogę uwierzyć kiedy to wszystko przeleciało... wczoraj 14 lat i zero problemów, dzisiaj 24 i bywa już różnie ;-) Pozdrawiam wszystkich starych użytkowników, których pamiętam (Shenron, Fafluften, Jerry, Bumbu, Volf, Myr, Karollo, imrik, Goluk, Ufolec, Gal) oraz wszystkich tych, o których zapomniałem :) Życzę Wam, żeby strona wytrzymała te kolejne 10 lat i mimo, że nie interesuję się już obecnie emulacją to będę tutaj wpadać od czasu do czasu by pośmiać się ze swoich starych postów ;-)

Long live Emu-Info!

mela87
Nowicjusz

Wysłany: 18-12-2013, 15:37   

Witam witam, Mela jestem. Pochodzę z Podlasia ;)

PSSystem 
Expert

Wysłany: 18-12-2013, 21:48   

A witam, miło spotkać kobietę na tym pustkowiu ;)

Ufolec 
Obcy

Wysłany: 18-03-2014, 18:00   

Toxcity napisał/a:
[...] Piszę tego nostalgicznego posta z powodu 10 rocznicy mojej rejestracji na tym forum. [...] Pozdrawiam wszystkich starych użytkowników, których pamiętam (Shenron, Fafluften, Jerry, Bumbu, Volf, Myr, Karollo, imrik, Goluk, Ufolec, Gal) [...] mimo, że nie interesuję się już obecnie emulacją to będę tutaj wpadać od czasu do czasu by pośmiać się ze swoich starych postów ;-)
Long live Emu-Info!

Dołączam do życzeń od Toxcity dla EmuInfo, niechaj portal i forum przetrwają i kolejnych 10 lat. Mi w styczniu również wybiło 10-lecie od daty rejestracji :) Dzisiaj nawet z okazji, że po wieeelu miesiącach nieobecności zajrzałem tu, to postanowiłem dodać trochę linków i screenów na portalu, a co! haha :D Pozdrawiam was wszystkich i.. oby nie było nam prędko do grobu, czy jak to tam się mawiać powinno ;)

PS. Wow.. właśnie sprawdziłem swój profil i cóż widzę - że mój ostatni post napisałem tu ponad 4 lata temu, nieźle, toż to wtedy jeszcze studentem byłem :-)

Metal Sonic 
Legenda

Wysłany: 20-03-2014, 01:49   

Serio? Mnie się wydawało, że zaglądałeś tu nie dalej niż 2 lata temu jeszcze :-P

Może czas szybciej leci jak człowiek po nocach gra...

bobercio 
Expert

Wysłany: 20-03-2014, 19:44   

Damn faktycznie za niecały miesiąc pyknie 10 lat. Szybko to zleciało.

PSSystem 
Expert

Wysłany: 20-03-2014, 21:14   

Mi dopiero piątka skoczyła z tego, co pamiętam :P

diablos 
Link Grand Master

Wysłany: 09-05-2014, 21:25   

fakt bardzo szybko leci ; ]

jopel
Nowicjusz

Wysłany: 23-07-2014, 13:37   

siemanko wszystkim jestem nowy na forum :)

Krzemol1994
Gadatliwy

Wysłany: 22-08-2014, 21:23   

Mi niedawno 7 lat tutaj stuknęło... Człowiek nawet nie wie kiedy.

kasia22a 
Nowicjusz

Wysłany: 04-09-2014, 12:45   

Hej,
jednym mija 7 lat...innym 7 dni:D

PS:Witam wszystkich;)

Felipe_ss 
Expert

Wysłany: 25-09-2014, 15:57   

Stare forum, stare czasy :)
Jak mialem te parenascie lat spedzalem tu sporo czasu, zawsze bylem tym niesfornym klopotliwym userem :evil:
Praca, zycie prywatne zrobily swoje i juz w ogole nie mam czasu na gry, czy jesli chodzi o emulacje, czy gry komputerowe.
Od wczoraj dorwalo mnie chorobsko i jestem na przymusowym L4 do niedzieli.Wlasnie dzis wieczorem zabieram sie za jakiegos klasyka z PSX 8-) Jeszcze nie wiem co dokladnie ale chce sie zabrac za jakas dobra przygodowke/horror, i chyba padnie na cos pomiedzy RE3 a SH1 :)

Co do starych userow to pamietam wszystkich ktorzy sie tu wpisali, no i nie wiem czemu zapomnieliscie o ZeroX4 , to tez byl dobry pomocny user, ozezwial to forum swoimi radami i cennymi ripostami :)

Kasiu22a Witaj na tym martwym forum :)
Nie ma co sie ludzic ze to forum kiedys ozyje, tak na prawde to skonczylo sie gdzies z 4 lata temu, i zadna sila go nie przywroci do zycia.Obecna mlodziez nie wie co to emulacja, maja ajfony, swagi, hasztagi ,gotowe sulucje/gameplaye w necie no i boga twarzoksiazke.

Jestem tu pierwszy raz od dobrych kilku miesiecy, zagladam tu sporadycznie z ciekawosci raz, dwa razy w roku.

Dzieki wszystkim z ktorymi spedzilem tu fajne chwile.Szacunek dla kazdego wytrawnego gracza ! Niech moc 32BiT bedzie z Wami !

Odpowiedz do tematu