© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
wookie niezorientowany ^^'
Autor Wiadomość
imrik 
Spam Killer

Wysłany: 13-06-2004, 20:56   wookie niezorientowany ^^'

Eeeek :!: *dostaje kapciem w głowę* Praszam Jerry T-T Nie chciałem spamować i zakładać zbędnych topców, ale trochu czasu mnie tu nie było i... i... i... i byłoby miło jakby ktoś kompetentny mi w skrócie opisał co się tutaj działo kiedy mnie nie było. Widzę sporo nowych avatarkoof na EI. Jakieś kandydatury do bana są pono i w ogóle kilku nowych wsółpracownikoof *kłania się niskooo*

Poza tym zastałem tutaj niezły bajzel. Cio powiecie na czystki TOTALNE :?: Zostałyby tylko kleiki i ogłoszenia, oraz co ważniejsze topici z linkami i faqsami, hmm :?:

dopelfish^
Expert

Wysłany: 14-06-2004, 09:22   Re: wookie niezorientowany ^^'

Nic specjanego... no moze tylko to, że jerry i goluk zostali super modertorami, gal zwykłym, a ciurek dał ogłoszenie, że odchodzi.
Te kandydatury do bana są bodajrze po 2-krotnym złamaniu regulaminu.
imrik napisał/a:
Poza tym zastałem tutaj niezły bajzel. Cio powiecie na czystki TOTALNE :?: Zostałyby tylko kleiki i ogłoszenia, oraz co ważniejsze topici z linkami i faqsami, hmm :?:
Jestem za, takie coś by się przydało.

Bumbu 
RmIb i Quiz Master

Wysłany: 14-06-2004, 09:52   

moze nie totalne?? powiedzmy topicy sprzed powyżej tygodnia do kastracji, a w nowszych usuniecie offtopu..

jerry
zBANowany

Wysłany: 14-06-2004, 15:24   

No czystka się by przydała. Nie bój się, ni dam ci kapciem po głowie ;). No i... No... i właśnie. Można zrobić taki ten... czystka takiego zrobić.

Karollo 
Spam Killer

Wysłany: 14-06-2004, 15:49   

czystki totalne to to co potrzeba EI :!: :!: :!:

kris30
Zast. Redaktora Naczelnego

Wysłany: 14-06-2004, 17:31   

Dokładnie. NIe patrzcie na tematy tylko wrzucajcie do śmietnika. To by się bardzo przydało... No może jednak p[atrzcie i zostawcie ogłoszenia tak jak mówił Imrik.

imrik 
Spam Killer

Wysłany: 14-06-2004, 17:37   

Skoro pomył na czystki się podoba to najlepiej byłoby wyznaczyć jakiegoś supermoda by posiedzał na forum w późnych godzinach nocnych i zrobił z tym wszystkim pożądek. Z Góry mówie, że ja mam w tym tygodniu sporo nauki po nocach i przy okazji spokojnie bym się wyrobił z forum...

Poczekamy chyba jeszcze trochę czy np. Goluk, Kreseq czy Gal nie mają nic przeciwko...

goluk
ZOMFG HAXOR I Pwn Ja All

Wysłany: 14-06-2004, 17:48   

ja nie moge bo dzisial zlozylem papiery na wydzial neofilologii (nie wiem co mnie walnelo....a miala byc archeologia) i mam niecale 20 dni na nauke ogromnego materialu :P ja odpadam :roll:

dobra ludzie...kierunek IRC >> IRC #emuinfo

jerry
zBANowany

Wysłany: 14-06-2004, 17:52   

Ja mógłbym taką czystkę zrobić, tylko need instrukcje, ale i to tylko w godzinach rannych, bo wieczorem nie moge (brat idzie spać - jego komp) i jak już to w następnym tygodniu (przedwczesne wakacje SE zrobie ;) )

Ufolec 
Obcy

Wysłany: 14-06-2004, 17:58   

Jak dla mnie to sie troche zmieniło :D Od niedawna moge dodawać linki, ale mam mały problem i nie wiem z kim się mam skontaktować, bo Tomi mi nie odpowiada na PW (może Yami bedzie znał odpowiedź na moje pytanie :D) [nie pisze o tym na Forum żeby go nie zaśmiecać :D ]. W jakimś temacie dostałem propozycje na nowego Modelatora, bo podobno bardzo dobrze pisze :D Tak pozatym zmieniłem Avatar i pare innych osób też zmieniło (ale niektórzy pozostają przy swoim - patrz: imrik :wink: ). No i zaproponowałem w moim temacie nową opcję na Forum, więcej info o tym pod adresem: http://www.emuinfo.netloo...opic.php?t=2127 :roll:

Edit by imrik :
Tak Ufolec, piekne elaboraty piszesz, ale to za mało na moda mym zdaniem. I tak jesteś uchonorowany specrangą ^^
Co do tego pomysłu ti sem za, ale nie jestem pewien czy tak się w ogóle da na tym forum... Kiedy Alpha&Omega będzie chciał to się odezwie i powie co z tym zrobi ^^'

Tomi
Administrator

Wysłany: 14-06-2004, 19:23   

co do czystek to jest opcja automatycznego czyszczenia - tylko jeden klik i wszystkie tematy starsze niż xxx są kasowane (zostają tylko przyklejone, ogłoszenia itd) :idea:

imrik 
Spam Killer

Wysłany: 14-06-2004, 21:01   

pono ten skrypt, tak jak automatyczne usuwanie postów po XXX czasie nawalał. Hmm... zrobi się najwyżej małego testa i sprawdzi się czy działa ^^

Tomi
Administrator

Wysłany: 14-06-2004, 21:22   

czyszczenie napewno działa - sprawdzałęm, zastanawiam się tylko jak "mocno" wyczyścić forum i czy wszystkie działy. Może wogóle nie czyścić automatycznie, bo część tematów, nawet starych może się komuś przydać, a jak je usuniemy to po raz n-ty ktoś będzie się pytał o coś co już było i zostało skasowane. :?: :!:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi