© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Tomi
01-11-2006, 19:36
Wiadomość od Goluka i ode mnie (z zaświatów niemalże)
Autor Wiadomość
imrik 
Spam Killer

Wysłany: 31-10-2006, 00:37   Wiadomość od Goluka i ode mnie (z zaświatów niemalże)

Witam serdecznie, nie było mnie już jakiś czas na forum i przykro mi, że wpadam w takim a nie innym celu, ale do rzeczy. Rozmawiałem dzisiaj z Golukiem i poprosił mnie bym wam coś przekazał od niego, a więc:

goluk napisał/a:

hej, wiec tak...potrzebowalem kupe czasu na pzremyslenie wszystkiego szkoda ze tomi zostawil moje konto zablokowane i dostac sie nie moge na forum :/ anyway...... jak mozesz to postnij cos ode mnie:

Witam, niektorzy mnie pamietaja inni nie, potrzebowalem troche czasu do namyslu po ostatnich zajsciach, jak to pewni osobnicy wykorzystali moje zaufanie do nich.
Doszedlem do wniosku, ze na forum juz nie wroce, fajnie bylo ale pora zakonczyc ten epizod w zyciu. Mam nadzieje ze dzial o anime i manga ktory stworzylem jeszcze zyje i ma sie dobrze. Opiekujcie sie nim =).

Ponadto chcialbym podziekowac imrikowi, antico, galowi oraz tomiemu za wspolprace, i zycze wam jak najlepiej.
Jak juz wspomnialem na forum nie wroce, nie mam czasu, od niedawna gram w world of warcraft na oficjalu z przyjaciolmi i jest fajnie do tego dochodza studia, praca, real itp.

Podziekowania ida tez do wszystkich, ktorzy trzymali dzial A&M przy zyciu, wszystkich ktorych znalem i nie znalem tez =)

Kontakt bede utrzymywac tylko z nielicznymi, tak wiec zegnam was =)

pozdrawiam goluk

Jednocześnie mam dla was drugą, równie niemiłą wiadomość.

Po długim namyśle doszedłem do wniosku by zrezygnować raz na zawsze z moderowania forum. Po ostatnich przejściach Goluka, pewnych reformacjach forum, zmianach w moim życiu osobistym nie znajduję czasu, a co gorsza chęci i zapału na poważne zajmowanie się forum. Z resztą ostatni raz się logowałem ponad miesiąc temu i tylko trochę posprzątałem nie odpowiadając w żadnym wątku. Żaden pożytek z takiego moderatora, dlatego oficjalnie rezygnuję z pełnienia tej funkcji. Będę was odwiedzał od czasu do czasu by zająć stanowisko w dyskusji, ale nic więcej i to też nieczęsto.

Chciałbym z Tego miejsca podziękować serdecznie wszystkim, którzy włożyli sporo pracy w rozwój forum, a w szczególności Tomiemu, Golukowi, Galowi, Antico, Jerremu, Bumbu, ZB, Diablosowi, Volfowi, Kreseqowi, Wredniakowi, Shenronowi, Fafluftenowi (sprzed kilku lat, bo ostatnio mu coś odbijało ostro) i wielu wielu innym. Odwalacie (odwalaliście) kawał dobrej roboty. Oby tak dalej, a jeśli nie będziecie mogli, to oby Ci którzy przyjdą po was odpowiednio wywiązywali się ze swoich obowiązków. Dzięki wam ostatnie 3 lub 4 lata (dokładnie nie liczę) minęły mi na tym forum jak z bicza strzelił i ten czas był wypełniony wieloma miłymi chwilami.

Jeśli kogoś pominąłem to nie specjalnie i nie miałem nic złego na myśli. Po prostu te osoby zapamiętałem najbardziej i uważam, że włożyły największy wkład w rozwój forum.

Pozdrawiam serdecznie całą ekipę E-I.

gal 
Legenda

Wysłany: 31-10-2006, 22:47   

WTF??????????? To, że goluk nie wróci wiedzialem juz od dawna rozmawiając z nim na gg. Jednak nie spodziewałem sie tego po imriku. Jeden i drugi byli już zasłuzonymi uzytkownikami tego forum gdy sie na nim pojawilem. Teraz nadszedł czas aby sie nimi pożegnać po ponad 60 miesiącach wspólnego pobytu na tym forum.

Niestety forum dyskusyjne nie jest czymś co powinno rządzić naszym zyciem. Na każdego przychodzi czas. Jedni sie pojawiaja, a inni odchodzą. Sam nie wiem ile jeszcze będe tutaj obecny, jako że jest wielce prawdopodobne, że w nastepne wakacje zmienie swój stan cywilny i poprostu będe mial inne obowiązki na głowie. Czas sie ustatkować. Poza tym już w tej chwili emulacja nie jest dla mnie tym czym była kiedyś.

Tak więc panowie godspeed.

wilczeq
Nowicjusz

Wysłany: 31-10-2006, 23:05   

lolz11 napisał/a:
http://objection.mrdictionary.net/go.php?n=1417992

CIHO!

tak mi was bendzie brakować. nie odhoćcie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops:

FOX7 
Stały bywalec

Wysłany: 01-11-2006, 02:05   

Szkoda coraz więcej dobrych ludzi odchodzi z E-I. :-( :-(
Ale cóż cza żyć dalej powodzenia chłopaki i odwiedzajcie nas czasem. ;-)

PS
wilczeq napisał/a:
lolz11 napisał/a:
http://objection.mrdictionary.net/go.php?n=1417992

CIHO!

tak mi was bendzie brakować. nie odhoćcie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops:

LoL niby w jakim temacie to dał. ??
A animacja spox xD

Smokem 
Expert

Wysłany: 01-11-2006, 08:58   

No taaak....taki już urok forów dyskusyjnych, na każdego przychodzi pora (wiecie co mam na myśli). Odrazu mowie, ze tu pewno wszystkim będzie was tu brakować bo odwalalaliscie kawał dobrej roboty moderujac to forum, eh....(i chyba tylko tyle napisze bo cos niemam weny.....a tak duzo chcialem napisac). No to trzymajcie sie ciepło...

MasterNinjaH 
Legenda

Wysłany: 01-11-2006, 11:16   

Cytat:
Poza tym już w tej chwili emulacja nie jest dla mnie tym czym była kiedyś.

Też jakoś tak mam jej dość :D jakoś tak przestało mnie to bawić :(

Dlaczego mam wrażenie, że to forum umiera śmiercią naturalną ?
Chociaż z drugiej strony mówi się, że szczury najpierw uciekają z tonącego okrętu :-x

Senseii Gouki 
Expert

Wysłany: 01-11-2006, 11:50   

Troche to wszystko patetyczne ;],te kwieciste przemowy i pożegniania w stylu brazylijskiej telenoweli. Zastanawia mnie jedno, po co to pisać,że sie odchodzi z forum.Robić wiele hałasu o nic,liczycie na jakąś laurke od Dj'a Pyty i Wilczqua ? Panowie,zachowujcie się bardziej dojrzale i zróbcie to w jakimś lepszym stylu,niż pisanie tematu wołąjącego o pomste do nieba.Było miło,ale się skonczyło.Dziękuje,do widzenia...
Ostatnio zmieniony przez Senseii Gouki 01-11-2006, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  

ronny 
Stały bywalec

Wysłany: 01-11-2006, 11:57   

*otwiera szampana*

Blejk
Kaishaku

Wysłany: 01-11-2006, 12:41   

Też odchodze !!111oneone (w00t xD)

imrik 
Spam Killer

Wysłany: 01-11-2006, 14:43   

Senseii Gouki napisał/a:
Troche to wszystko patetyczne ;],te kwieciste przemowy i pożegniania w stylu brazylijskiej telenoweli. Zastanawia mnie jedno, po co to pisać,że sie odchodzi z forum.Robić wiele hałasu o nic,liczycie na jakąś laurke od Dj'a Pyty i Wilczqua ? Panowie,zachowujcie się bardziej dojżale i zróbcie to w jakimś lepszym stylu,niż pisanie tematu wołąjącego o pomste do nieba.Było miło,ale się skonczyło.Dziękuje,do widzenia...

Pozwolę się z Tobą niezgodzić. Postawiłem ten temat by raz na zawsze zamknąć wszelkie spekulacje na temat "imrik moderuje czy nie, jest czy go nie ma" po pierwsze, a po drugie, by po prostu być z wami wszystkimi w porządku i jeszcze na koniec powiedzieć kilka ciepłych słów paru osobom. Poza tym goluk miał od jakiegoś czasu zablokowane konto i to chyba naturalne, że szuka z wami kontaktu, a najbliżej mu było akurat przeze mnie i zbiegło się to w czasie z oznajmieniem mojej decyzji.
Jeśli uważasz, że odwracanie się na pięcie i zmywanie się bez słowa jest bardziej dojrzałe... to zrób tak wobec swojej żony przyszłej i sobie wyjdź po prostu z domu bez słowa bo nie lubisz patetyzmu i kwiecistych przemów i zawracać głowy o nic... na pewno postąpisz "bardziej dojrzale" niż my teraz.

Sorry, ale po prostu nie znoszę gdyludzie powołują się na hasło "dojrzałości" kiedy tak na prawdę nie do końca wiedzą nawet jak się to zapisuje...

Senseii Gouki 
Expert

Wysłany: 01-11-2006, 14:58   

imrik napisał/a:
Senseii Gouki napisał/a:
Troche to wszystko patetyczne ;],te kwieciste przemowy i pożegniania w stylu brazylijskiej telenoweli. Zastanawia mnie jedno, po co to pisać,że sie odchodzi z forum.Robić wiele hałasu o nic,liczycie na jakąś laurke od Dj'a Pyty i Wilczqua ? Panowie,zachowujcie się bardziej dojżale i zróbcie to w jakimś lepszym stylu,niż pisanie tematu wołąjącego o pomste do nieba.Było miło,ale się skonczyło.Dziękuje,do widzenia...

Pozwolę się z Tobą niezgodzić. Postawiłem ten temat by raz na zawsze zamknąć wszelkie spekulacje na temat "imrik moderuje czy nie, jest czy go nie ma" po pierwsze, a po drugie, by po prostu być z wami wszystkimi w porządku i jeszcze na koniec powiedzieć kilka ciepłych słów paru osobom. Poza tym goluk miał od jakiegoś czasu zablokowane konto i to chyba naturalne, że szuka z wami kontaktu, a najbliżej mu było akurat przeze mnie i zbiegło się to w czasie z oznajmieniem mojej decyzji.
Jeśli uważasz, że odwracanie się na pięcie i zmywanie się bez słowa jest bardziej dojrzałe... to zrób tak wobec swojej żony przyszłej i sobie wyjdź po prostu z domu bez słowa bo nie lubisz patetyzmu i kwiecistych przemów i zawracać głowy o nic... na pewno postąpisz "bardziej dojrzale" niż my teraz.

Sorry, ale po prostu nie znoszę gdyludzie powołują się na hasło "dojrzałości" kiedy tak na prawdę nie do końca wiedzą nawet jak się to zapisuje...

Przestan z całym szacunkiem pi_erdo_lic mi tutaj o żonie i innych takich klimatach. Mówimy tutaj o forum dyskusyjnym a nie o jakichś tam sytuacjach życiowych, wyssanych z palca.Co ma piernik do wiatraka ?!,moim zdaniem chyba za bardzo wczuliście się w te klimaty forumowe. Co ma wogóle znaczyć " być z Wami wszystkimi w porządku " -czy ja mam Cie w dowodzie osobistym,żebyś mi się spowiadał z tego,że odchodzisz z forum bo blablabla...-nie obchodzi mnie to. Z tym "zapisywaniem" słowa dojrzałość to rzeczywiście mea culpa maxima, trywialny błąd -skutek pisania z rozpędu. "Kilka ciepłych słów paru osobą" -ech nie ma to jak "kilka ciepłych słów" na pożegnianie,mając łzy w oczach ; ]. Ludzie,darujcie sobie,naprawde ...

dopelfish_ 
Stały bywalec

Wysłany: 01-11-2006, 17:53   

Flame war mode turn on!

imrik napisał/a:
Postawiłem ten temat by raz na zawsze zamknąć wszelkie spekulacje na temat "imrik moderuje czy nie, jest czy go nie ma"
Przeciez i tak czmychasz, wiec coz to za roznica, czy cos beda o tobie mowic, czy tez nie?

imrik napisał/a:
Jeśli uważasz, że odwracanie się na pięcie i zmywanie się bez słowa jest bardziej dojrzałe
Owszem, imo ciche odchodzenie z forum bez zadnego yamochlonowatego topiku, ew krotka wzmianka, ze sie ochodzi jest o wiele bardziej dojrzale, niz jakis wielki show z podziekowaniami dla polowy forum, opis historii zycia i dyskusja na temat swojego odejscia.

imrik 
Spam Killer

Wysłany: 01-11-2006, 19:34   

Eff... szkoda gadać, kiedy stawiałem ten temat nie miałem uprawnień moda, tak to bym go zamknął i tyle, ja dyskusji nie zaczynałem i nikogo nie zachęcałem do odpowiadania, ale wy musiecie naśmiecić i zrzucić winę na kogoś innego, tak robią w końcu poważne dzieciaki-cfaniaki, ktore wiedzą co to dojŻałość i w życiu by nic nie wyssały z palca, a do znalezienia analogi to po prostu nie są w stanie się zniżyć swoim poziomem intelektualnym.

Gadajcie sobie do woli. Kogo chciałem pozdrowić i komu podziękować publicznie temu napisałem kilka ciepłych słów, resztę mam serdecznie głęboko w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Co również miałem od goluka przekazać to przekazałem, jeśli nie jesteś zainteresowany to zamknij dupę i się nie odzywaj i tyle.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi