© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
E-I umiera...
Autor Wiadomość
[email protected] 
Początkujący

Wysłany: 02-10-2009, 16:53   E-I umiera...

Jestem na E-I już kupę lat ;) Na forum mało się wypowiadałem :D Ale moje posty zawsze trafiały na górną pułkę z czego jestem dumny. :)

Od jakiegośczasu że E-I powoli zaczyna umierać... nie widać nowych użytkowników.
Starzy odchodzą w zapomnienie.

Myślę że serwisowi przydałaby się porzadna reklama aby z powrotem wrócił na nogi...

Jak zawsze pozdrawiam wszystkich :)

Kotto 
Expert

Wysłany: 02-10-2009, 16:57   

Sama reklama nic nie da... Przydały by się nowe funkcje, atrakcje, itd...

A EI nie umiera... Tylko forum, bo przecież portal codziennie jest licznie odwiedzany, więc, tak czy inaczej, nie wiem co poradzić by forum wstało na nogi... :-?

Salogel 
Expert

Wysłany: 02-10-2009, 17:06   

EI ... umiera? A niby jak ma się rozwijać jeżeli Tomi pojawia się odświętnie a ostatni raz cos napisał półtora roku temu? Moglibyśmy robić cuda, ale taka jest rzeczywistość. Newsy na stronie głównej są bardzo rzadkie i ogólnie panuje chaos. W dzisiejszych czasach bez problemu można znaleźć praktycznie każdy rom w necie za darmo - kiedyś jeszcze mogły być jakieś problemy i niektóre z tych ciekawszych osób poznawało to forum (nie mówię tutaj o sobie :-P ). Teraz to na forum najczęściej trafiają osoby, co internet dostały wczoraj i nie znają potęgi google + nie znają języka angielskiego.

A z resztą ... co tu gadać, temat wałkowany by już n-razy.

[email protected] napisał/a:
Ale moje posty zawsze trafiały na górną pułkę z czego jestem dumny. :)

Mamy tu jakieś górne półki? O.O Trudno mi to sobie wyobrazić. już nawet ten temat na taki nie wygląda - gdybyś się przyjrzał forum, to być zobaczył że dość niedawno poruszane były te tematy. Ostatnim razem nawet coś z tego wyszło i mamy kilku aktywnych moderatorów.

Metal Sonic 
Legenda

Wysłany: 02-10-2009, 20:47   

Umiera....umierało, teraz pomału zaczyna wracać do życia!

Niestety z forum odeszła cała masa użytkowników. Z tych najstarszych nie ma już prawie nikogo... Ronny, Darkin, dopelfish.... MasterNinjah jeszcze czasem coś napisze...

Póki co jest jak jest, ale mamy 2 nowych modów którzy dobrze pełnią swoją funkcje, a nowi użytkownicy pewno jeszcze będą pisać ;-)

Cebula
Stały bywalec

Wysłany: 02-10-2009, 21:07   

ej ja jestem! ;p, a tak powaznie to nie ma ciekawych tematow zeby fajnie pogadac chociaz sa wyjatki, co prawda emulacja juz sie nie interesuje ale konsolami a i owszem.

[email protected] 
Początkujący

Wysłany: 03-10-2009, 10:19   

O Cebula :P
Ktoś ze starych znajomych ;P He he :D

Salogel - Nie musisz cytować mojej wypowiedzi i podkreślać czegoś co nie było esencją mojej wypowiedzi. Ci co mnie pamiętają to mnie pamietają :P Z większością ciągle utrzymuję kontakt :P Kilka razy mieliśmy spotkanie we wrocku :)

Obecnie prowadzę firmę zajmującą się projektowaniem witryn w językach HTML, PHP z połączeniem MySQL, Flash, java itp ;)

Niedawno dostałem propozycję pracy na nowym portalu :P Zbudowanym przez Dafudo :)
Portal wielotematyczny. Na silniku phpBB 2 Przemo :D Tak jak E-I :) - Zajmuje się całym działem emulacji... :) Trwa nabór na redaktorów róznych działów i moderatorów.

Jakby ktoś chciał adres to podam na PW bo warna dostanę jak to bło ostatnim razem na offtopie...

Troszkę mnie to ździwiło ale co tam :) W sumie był to offtop :P

PS. Widzę że ufolec od czasu do czasu się pojawi :P.

cloud 
Sługa Boży

Wysłany: 03-10-2009, 13:04   

[email protected]
To, że E-I powoli zamiera to chyba każdy widzi. Kiedyś więcej się tu działo i było dużo użytkowników jakich znasz. Teraz to już mało kto z nich tu został. Jedni się znudzili, inni zmienili zainteresowania, jeszcze inni dorośli, a ostatnia grupa odeszła przez politykę jaka tu panuje.
Poczytaj, trochę się dowiesz co się z niektórymi stało:
http://www.emuinfo.pl/forum/viewtopic.php?t=5293

Temat chyba można zamknąć bo nic samym gadaniem się nie zmieni. I co ważniejsze był już poruszany wielokrotnie.

Poznaj świat emulacji
>>Click<<
Zapraszam!

[email protected] 
Początkujący

Wysłany: 05-10-2009, 11:38   nie

Nie zamykajmy tego tematu :) Po co ? :) Tak mamy rozmowę o E-I... Zawsze jest sens rozmawiać w grupie. Nawet na temat bzdur ... :) A może ktośwyskoczy z fajnym pomysłem ... ?? :D

Pozdrawiam ponownie :D

ps. Szkoda że Volf nie ujął mnie ani fafluftena ... który potem zminił nik po wielkiej kłótni ... :D. Jakby nie patrzeć jestem dłużej od niego na tym forum :P Ty Cloud zresztą rówież :)

ps2. Nie wiedziałem że Jerry pożarł się z Tomim :P haha :) chciałbym być przy tym na bierzaco :D

cloud 
Sługa Boży

Wysłany: 12-10-2009, 10:31   Re: nie

Nie zamykajmy tego tematu :) Po co ? :) Tak mamy rozmowę o E-I... Zawsze jest sens rozmawiać w grupie. Nawet na temat bzdur ... :) A może ktośwyskoczy z fajnym pomysłem ... ?? :D

Odczekałem kilka dni nic nie odpisując by udowodnić ci, że ten temat nie ma już żadnego sensu. Jak sam widzisz od twojego ostatniego posta nie pojawiły się żadne nowe wypowiedzi z "fajnymi pomysłami", ani rozmowy o "bzdurach". Zero reakcji. A wiesz dlaczego? Bo osoby, które nie robiły sobie przerwy jak ty wiedzą jaki jest problem i co trzeba z nim zrobić. Zapamiętaj sobie to już nie jest EmuInfo jakie znałeś. Dużo rzeczy tu zubożało przez te lata jak ciebie nie było. Także mentalność użytkowników uległa zmianie. Wiele rzeczy jest już innych i długo by o tym opowiadać.

ps. Szkoda że Volf nie ujął mnie

Widocznie nie wyróżniałeś się niczym szczególnym. Teraz też za dużo ciebie nie widać. Poza tym ta księga użytkowników przestała praktycznie istnieć po tym jak goluk odszedł. Gdyby mnie Logo$ i ja to by nie było ostatniego wpisu o naprawdę pozytywnych bohaterach, to by dalej nic nowego tam nie było. Nie wiem jaką przyszłość będzie miała Księga użytkowników. Może coś tam się jeszcze pojawi jak kogoś to zainteresuje. Ale szczerze, przy dzisiejszej znieczulicy to wątpię. To tyle ode mnie.

Poznaj świat emulacji
>>Click<<
Zapraszam!

Kotto 
Expert

Wysłany: 12-10-2009, 15:05   

Ja czytam księge gości, bo interesują mnie czasy, kiedy mnie nie było, i to co się stało z użytkownikami urzędujących za czasów mojej kadencji, np: Maniack.

Pamiętam EI w sile wieku, kiedy to forum było pełne spamu i noobowskich pytań, ale i było wiele mądrych wypowiedzi i wielu ciekawych użytkowników z którymi można było podyskutować.

Szczerze, to bardzo ubolewam nad tym co dzieję się z EI, no ale to już nie wina użytkowników, tylko władz wyższych... Nie interesują się już prawie EI, a co za tym idzie, jak [email protected] stwiedził, forum umiera...

Ja sam nie wniosłem tu nic, na to forum, a Ty [email protected], czytając Twoje posty, stwierdziłem iż wniosłeś tu też nic.

Jak narazie, pozostaje nam czekać do cudownego odrodzenia, lub też ostatecznego potwierdzenia zgonu EI... Jednakże mam nadzieję, iż stanie się cud, i EI odżyje, jak za dawnych lat.

Tyle odemnie :)

cloud 
Sługa Boży

Wysłany: 15-10-2009, 09:56   

Kotto napisał/a:
Ja czytam księge gości, bo interesują mnie czasy, kiedy mnie nie było, i to co się stało z użytkownikami urzędujących za czasów mojej kadencji, np: Maniack.

Dlatego ten temat trzeba pielęgnować. Dodawać nowe wpisy, upamiętniające użytkowników. Przecież to taki mały fragment historii Emuinfo, który przenosi czytelnika w stare czasy i pokazuje ludzi, którzy mieli trochę większy wpływ w kształtowanie strony. Ode mnie mają szacunek.
Te zadanie spoczywa głównie na moderatorach, gdyż oni tylko mają dostęp do tego tematu. Ale zwykli użytkownicy mogą też przypominać i zgłaszać kandydatury osób z dołączoną małą biografią.

Poznaj świat emulacji
>>Click<<
Zapraszam!

colek 
woot better then legend

Wysłany: 15-10-2009, 12:58   

Najlepiej odkroić kolejny kawałek tortu E-I i napisać tematy typu: Ci co odeszli z E-I czy Najsławniejsi na E-I żeby jak ktoś odejdzie z E-I było wspominać osoby nie tylko przeglądając jej/jego posty.

Kotto 
Expert

Wysłany: 15-10-2009, 14:37   

Przecież takim kawałkiem tortu jest księga EI, więc po co to?

Też mam takie zdanie jak Cloud. Ta księga jest bardzo ważna...
I daje też pewnego rodzaju satysfakcję czy też przyjemność kiedy się ją czyta i wspomina dawnych dobrych użytkowników.

Nemo1233 
Gadatliwy

Wysłany: 17-10-2009, 21:54   

Pamiętam kiedy jeszcze spamowali jerry, dopelfish^, Tomi, goluk (kiedy był jeszcze moderatorem)... Ech, było, minęło... :cry:

Ufolec 
Obcy

Wysłany: 17-10-2009, 23:27   

[...] PS. Widzę że ufolec od czasu do czasu się pojawi :P.

a gdzie to widziałeś? :-P Ciebie to kupe czasu na EI nie było, więc miałeś co nadrabiać jeśli chodzi o czytanie : ]
Ja tu ostatni raz byłem z jakieś kilka miesięcy temu - dokładnie nie pamiętam kiedy, ale przy zalogowaniu miałem ponad 900 wyników (nowe wypowiedzi na forum od czasu mojego ostatniego logowania) ; ]

cloud napisał/a:
[...] Zapamiętaj sobie to już nie jest EmuInfo jakie znałeś. Dużo rzeczy tu zubożało przez te lata jak ciebie nie było. Także mentalność użytkowników uległa zmianie. Wiele rzeczy jest już innych i długo by o tym opowiadać.

Święte słowa - zgadzam się z nimi. Najmocniejsze jest to zdanie które podkreśliłeś.. xD coś a'la jak ze świata RPG "trafiasz do swojego miasta, jednak nie jest już ono takie jakie znałeś/pamiętałeś.." ;-)

Odpowiedz do tematu