© 2003-2012 Emu-Info Team
Menu
Aktualności
Emulatory
Katalog gier
Katalog info
Redakcja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Free MC Boot... Open PS2 loader Problem z załączeniem
Autor Wiadomość
mcl1985
Nowicjusz

Wysłany: 10-07-2014, 13:12   Free MC Boot... Open PS2 loader Problem z załączeniem

Witam forumowiczów!!!
Wiem że zacząłem temat z innej beczki ale dobrze by było gdyby te forum rozwineło się o dział uruchamiania gier na konsoli z pendrive.

Zajmijmy się problemem.
Tak jak w opisie tematu.
OPLoader wersja 0.9 uruchamia sie ale tylko opcje konfiguracyjne. OPLoader 0.6 otwiera sie normalnie USBAdvence też uruchamia sie normalnie. tylko że na OPL0.6 i USBAdwenc odtwarza mi tylko fife i tekkena.
Ice combat 5 zacina sie przy napisie load kiedy naciskam przycisk start a pes2008 wogule niewczytuje.
Gry na pendraiwa wgrywam USB Utili i po nagraniu patchuje, ale dalej nic.

Ściągnołem nowy pakiet instalacyjny Free MC Boot 1.9 z wgranym OPL0.9 i problem jest ten sam. I nie wiem czego to jest wina.
Konsola jest z seri 7000x
Jak ktoś coś orientuje się to prosze odpisać bo przeczepałem google i nie znalazłem u kogoś tego samego problemu. No hyba że problem jest błahostką tylko ja nie umiem do niego dojść

bobercio 
Expert

Wysłany: 11-07-2014, 00:16   

Sprawdź na innym pendrivie i czy gry są obsługiwane przez program; plus czy obraz gry nie jest uszkodzony.

Odpowiedz do tematu