przejdź do informacji o grze

tytuł: Legend of Zelda, The - Ocarina of Time (U) (V1.0) [!]
system: Nintendo 64 gatunek: Przygodowa
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

KOD do gry Legend of Zelda, The - Ocarina of Time (U) (V1.0) [!]

Umieścił: songohan15 Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 26.02.2010, 15:54 Punkty: 5
Pewnie każdy z was (gdy już był dorosły) kupił sobie Miecz Goronów, no ale co zrobić by się nie łamał? Otóż jest sposób (bardzo przydatna będzie Epona i radze wcześniej zasadzić fasolkę przy Jaskini Dodonga), a oto i on:

-Najpierw idziemy do, ,dziewczynki od kurczaków" (jest w Wiosce Kakariko ;ang.Kakariko Village) ona daje nam jajko, a gdy jajko się wykluje idziemy do gospody w tej samej wiosce i budzimy tym kurczakiem Talona (właściciela Rancza Lon Lon), później wracamy do dziewczynki, a ona wymienia nam kurczaka na Cojiro (niebieski kurczak).

-Gdy już mamy Cojiro idziemy do Zaginionego Lasu (ang.Lost Woods) i skręcamy w lewo, a tam budzimy dziwnego gościa, on natomiast wymienia nam Cojiro na grzyba, którego musimy w 3 minuty zanieść do sekretnej Apteki (ang.Potion Shop), jest w Wiosce Kakariko (ang.Kakariko Village), by do niej się dostać musimy wejść do Zwykłej Apteki i wyjść tylnymi drzwiami, wejść po schodkach i do drzwi, a tam dostajemy lekarstwo.

-Po otrzymaniu lekarstwa zanosimy je temu dziwnemu gościowi w Zaginionym Lesie (ang.Lost Woods), ale jego już tam nie ma więc dajemy to lekarstwo dziewczynce która tam jest, a ona daje nam w zamian Piłę Kłusownika.

-Piłę Kłusownika zanosimy szefowi robotników (temu grubasowi w Dolinie Gerudów ;ang.Gerudo Valley), a on daje nam w zamian Złamany Miecz Goronów (ang.Broken Goron's Sword).

-Złamany miecz zanosimy olbrzymiemu Goronowi (UWAGA!:Goron ten jest na Śmiertelnej Górze ; ang.Death Mountain ;, bo olbrzymi Goron w Mieście Goronów nic nam nie da!), a on mówi nam, że naprawił by ten miecz, ale ma, ,chore" oczy i daje nam receptę na krople do oczu.

-Z receptą tą idziemy do Króla Zor (UWAGA!: wpierw musisz przejść Lodową Jamę ; ang.Ice Cavern), a on informuje nas, że ma tylko składnik potrzebny do zrobienia tych kropli (żabę), więc nam go daje.

-Składnik ten musisz zanieść do Laboratorium Jeziora (ang.Lake Hylia Laboratory),ale składnik musi być świeży, więc mamy na to tylko 3min. Gdy już się tam dostaniemy naukowiec da nam krople do oczu.

-I teraz uwaga gdy już dostaniemy krople mamy tylko 4 minuty na dostarczenie ich, ,choremu" na oczy Goronowi, a co najgorsze nie możemy używać piosenek teleportujących! W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest użycie skrótów, skróty te to fasolka zasadzona przy Jaskini Dodonga (ang.Dodongo's Cavern), bo dzięki niej możemy zaoszczędzić ponad 20 sekund.

-Za, ,wyleczenie" oczu Gorona dostajemy rezerwację na miecz (ang. Claim Check) i musimy czekać 3 dni! (no, ale od czego jest Pieśń Słońca ;ang.Sun's Song ^_^ )

-No i wreszcie po tym bieganiu/jeżdżeniu otrzymujemy Niełamiący Się Miecz Goronów.