przejdź do informacji o grze

tytuł: Worms World Party (U) [1299]
system: Game Boy Advance gatunek: Strategia
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

SOLUCJA do gry Worms World Party (U) [1299]

Umieścił: Soloo Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 24.11.2005, 15:30 Punkty: 11
WORMS WORLD PARTY


1. Pierwsza misja "Good Ship Armageddon".
Na początku stoimy na małej łódce po lewej jest statek na którym jest robaczek do, którego musimy się dostać. Między statkiem, a łódką jest przestrzeń przez którą trzeba się przedostać, używamy do tego Girder 2 (metalowy kawałek mostku) mamy dwa takie mostki jeden stawiamy kawałek na lewo od łódki, a drugi troche bardziej na lewy górny róg od niego tak, aby powstały nam schodki. Teraz, aby dostać sie na statek używamy Low Gravity i wskakujemy po schodkach na dziub statku (UWAGA! trzeba to robić bardzo szybko ponieważ łódka i statek powoli się zanurzają). Idziemy kawałek po lewej i wskakujemy na lampe (bierzemy paczke z Jet Pack) potem wskakujemy kawałek wyżej stoimy na takim jakby tarasiku, a po lewej mam komin (musimy użyc Jet Packa w tej chwili i przedostać się na drugi komin). Teraz schodzimy z komina na dół i bierzemy paczke, w której jest Teleport, aby dostać sie do robaczka musimy najpierw użyć Low Gravity, aby dostać się na jeden z kominów (bo tylko z tamtąd można sie teleportować do robaczka) teraz używamy Teleporta (zaznaczamy na robaczka) i koniec misja wykonana :D.

2. Druga misja "Doo - Wop".
W tej misji po pierwsze trzeba uważać, najmiejszy błąd to koniec (mamy tylko 1 życia). Na początku stoimy na takiej jakby skale z otworami, interesują nas narazie dwa górne otwory. Stajemy nad prawym otworem, ale przy jego parwym boku (tak, aby stać nad prawom ściankom tego otworu) chodzi o to żeby użyć Pneumatic Dr. 2 (młot pneumatyczny), a staneliśmy nad prawom ściankom dlatego żeby przebić sie przez ściane do pierwszego otworu (przelecieć przez niego) i dostać się do drugiego otworu za jednym razem. Jeżeli dostaliśmy się do drugiego otworu bierzemy skrzynke z kolejnym młotem pneumatycznym. Teraz stajemy na środku otworu (trzeba uważać bo obok nas jest bomba) używamy Pneumatic Dr. 2 i przebijamy się tak, aby w kolejnym otworze wbić się w jego ścianke, obok mamy skrzynke z Pneumatic Dr. 2 bierzemy ją i prubujemy tak podejsć blisko bomby, aby się włąńczyła (teraz jeżeli dobrze się przebiłeś do trzeciego poziomu powinieneś wkoczyć do małego otworu w skale. Bomka wybuchła my schodzimy niżej do takiego podłużnego otworu przebijamy się młotem pneumatycznym i schodzimy do robaczka i misja wykonana (misja poprostu wymaga od gracza troche zręczności).

3. Trzecia misja "Jumble Sail".
Ta misja to raczej bitwa 3 na 3. Obie drużyny są na statkach musimy zniszczyć przeciwną drużynę zanim ona zniszczy nas.Tutaj nie da się wytłumaczyć sukcesu, ale mam kilka rad. Używaj na jakieś większe dystanse Bazooka np. jesteś na swoim statku a przeciwnik na swoim, ale bardzo daleko od ciebie sprubuj wycelować (celuje się na  i ) i boom trafiłeś. Możesz też jeżeli przeciwnik jest dość blisko użyć Grenade (możesz go użyć, ale jeżeli masz bardzo dobrego cela na dłuższe dystanse). Można równierz jeżeli przeciwnik jest bardzo blisko ciebie użyć Fire Punch (daje niezły efekt). Tą misje można przejść bardzo szybko chodzi oto jakie kto ma umiejętności.

4. Czwarta misja "Shell Shock".
Równierz dziwna misja jesteśmy na małym stateczku, przed nami wielka wyspa na, której są 3 robaki, które trzeba zabić. Chodzi o to, że statek ma działo na bomby, ale żeby uruchomić działo za każdym razem trzeba brać dodatkową apteczke, musimy tym właśnie działem zniszczyć przeciwnika. Na początku dodajemy sobie do 200 życia i używamy Girder 2, ale stawiamy go przed statkiem (między wyspą, a statkiem) dlatego, że po każdym wyrzucie bomby odrzuca nas do wody, zazwyczaj w przód,a dzięki temu nie wpadniemy do wody tylko na mostek i gramy dalej. Teraz zaczynasz sztrzelać tutaj musisz mieć jednak troche szczęścia (ja sam nie wiem do końca jak opanować te działo), aby trafić w cel. Jeżeli zabiłeś wszystkie robaki to konieć misji (najtrudniej jest zabić tego na samej górze).

5. Piąta misja "It's Raining Mines".
Dość trudna misja wymaga dużej zręczności. Jesteśmy na takim jakby lizaku, a przed nami jest mała wysepka, jeden robaczek jest tuż obok nas, a drugi jest na tej wysepce (narazie je zostawiamy). Jak już muwiłem misja jest trudna masz na jej przejście dokładnie 9 sekund. Na początku musisz użyć Jet Pack i teraz lecisz w kierunku wysepki (uważaj bo z nieba spadają bombki i mogą cię zabić) i stajesz na pierwszym z podwyższeń i zabierasz skrzynke z minami (ale cały czas lecisz). Teraz używasz miny (uważaj, musisz cały czas lecieć) i musisz nadlecieć troche nad podwyższenie na wysepce z robaczkiem (musisz rzucić na niego mine cały czas lecąc, wystarczy że naciśniesz X, a bombka spadnie). Teraz szybko wracamy się tam gdzie zaczynaliśmy i niszczymy drugiego robaczka. Misja musi zostać wykonana błyskawicznie i bezbłędnie.

6. Szósta misja "Take Out The Trash".
Na początku stoimy na takiej małej hałupce. Skaczemy tak, aby wziąść pierwszą, skrzynie (jest na rogu tej hałupki) i terazmusimy wskoczyć jakoś na znak, który odstaje od tego wielkiego budynku. Jak już tam będziemy używamy Girder 4 i wskakujemy na mostek, a potem z niego na dach budynku i skaczemy po tym dachu. Teraz między budynkami robimy z Girder taki most z odstępami i dostajemy się do robaczków. Prześliśmy misje. Gratulacje.

Siódmej i ósmej misji nie będe opisywał bo są dość proste, a pozatym nie powinno się całkiem iść na łatwizne (nie ma uciechy z gry). A tak wougule uważam, że jeżeli był jakiś problem z tą grą to tylko w tych misjach, które opisałem.

adam_144